O nás

        Naše chovatelská stanice se věnuje chovu plemene anglický buldok (english bulldog). Chovem tohoto krásného a milého psa se zabýváme od roku 2007, kdy jsme se zamilovali do štěňátka jménem REBECA BULLDOG z chovatelské stanice ARCITA. Rebeca se stala zakladatelkou našeho chovu a patří k naším nejúspěšnějším výstavním psům. Rebečka si naše srdce získala natolik, že jsme se rozhodli věnovat se chovu tohoto fantastického plemene, přestože jsme věděli, že je to nelehký úkol.

        Snažíme se, aby náš chov byl vždy ze zdravých a kvalitních jedinců, proto vždy pečlivě vybíráme partnera pro své fenky, a to nejen po stránce vzhledu a výstavních úspěchů psa, ale i po jeho zdravotní stránce, což považujeme v současné době u tohoto plemene za naprosto nezbytné. Jen zdravý a povahově vyrovnaný pejsek udělá radost každému majiteli a my pak budeme moci být spokojeni, že se nám dílo podařilo.

        Naše chovatelská stanice je rodinného typu, všichni naši pejsci jsou s námi v domácím prostředí. Neprodáváme štěńata množitelům, kteří by je pak následně umístily do kotců, bez lidského citu , lásky a socializace. Kontakt s člověkem a jeho láska je pro šťastného psa to nejdůležitější,  pohled do očí smutného a nešťasného buldoka dokáže přimět k slzám i ty největší tvrďáky.